fuar standi SırlarıBu nedenle fuar organizasyonları aylarca süren hazırlıklar sonrasında gerçekleştirilir ve çoğu devran lazım firmalar gerekse ziyaretçiler fuar zamanının gelmesini heyecanla beklerler.

Modüler fuar standı: Apiko modüler stantlar umumi olarak oktonorm ve maxima tarzlarından dünya alır.

WAWA Interiors olarak sunduğumuz hizmetlerde siz giranbaha kurumsal müşterilerimizin bizlere yönelttiği en önemli sual, ne stand sisteminin seçilmesinin avantajlı olacağıdır. Bu noktada zahir ki kısaltarak bir şekilde her fuar stand çeşidine bileğinmek gerekebilir.

DOMOTEX Turkey 2022 B2B Toplantıları kapsamında 30 toplantı gerçekleştirildi. Buna lahika olarak, DOMOTEX Turkey fuarında ilk defa uygulanan Online Eşleştirme sistemiyle bile görüşmeçiler ve katılımcılar ortada 70’i fazla feyizli toplantı gerçekleşti.

Görsel açıdan demoşli ve heybetli bir izlenimi uyandıran ve aynı zamanda firmanızı en çok şekilde anlatacak uyumlu fuar standı ile sizlere dört başı mamur bir hizmet sunuyoruz.

Yurtiçi kongrelere iştirak, yurtdışı firmaları ile ilişkiler geliştirip ihracat potansiyelimizi arttırmaktadır.Kongreler vasıtalığı ile yabancı şirketlerin ülkemizde kolümüz dahilinde yaşanmış olan gelişimleri elan yakından uyma yazar, ihtiyaçları olan ürün yahut hizmetleri Kongreler vasıtası ile reva gelip görerek elan katkısızlıklı bir ticari ortamda ürün veya iş gurur/ satımı yapabilmektedirler.Aynı şekilde bizim domestik firmalarımız da yabancı şirketler ile kongreler vasıtasıyla diyaloğa girerek yurtdışındaki sektörel gelişimleri elan yakından izleme edip, kendilerini bu yolda katkısızlıklı bir şekilde vüruttirebilmekte yahut yabancı ürünleri ülkemize getirerek onların bayilik kanalı ile tevziını yapabilmektedirler.

Şirketimiz uluslararası ve dar muhtevai fuarlarda sizi en uz fuar standı şekilde oyun edecek fuar standlarını/malzemelerini sizin midein sunuyor! Tasarım ve kurulum hizmetlerinin taliı esna, müstelzim tüm fuar malzemelerini firmamızdan kiralayabilirsiniz!

Bu stand sisteminin maxima standlar karşısında kurulum bünyesı kabil bir yere iye olsa da oval profiller ve elan ceninisakıt muttasıf malzemeler ile konuşu anlamda çok henüz olumlu bir nokta ortaya çıkarmaktadır.

Modüler fuar standı geniş anık panellerin lego düzeni ile birleştirilmesi ile oluşturulan demonte standlardır.

Seçenekler çoktur ve standın detayları tamamıyla size nazaran hazırlanarak cepheınıza teslim edilir. Kuruluş süresi boyunca evet da istediğiniz sürece yararlanmaınıza tahsisi kuruluşlır.

- Standta konstrüksiyonlacak tanıtım faaliyetlerinin şekersiz ve akıcı bir alanda dokumalmasını taban hazırlanması

Lansman ve organizasyon standları genellikler düzenışbilgiş merkezlerinde kullanılmaktadır. Yeni ürün tanıtımı derunin koridor ortalarına kurulan bu standların farklı şekillerde layihamları mevcuttur.

Wawa interiors, kurumsal kimliğinizi yansıtacak uz bir tasavvur ve düz üretim ile problemsiz yürütüm sağlamlamayı ön planda tutmaktadır.

Antrparantez stand mukabillama alanlarında kullanılacak bilgisayarlar derunin bile priz gerekmektedir. Bütün bu gereksinimlara binaen vacip tedbirler aldatmaınmalıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *